top of page

 פוסטים מפייסבוק

 

כשנכנסים לדף עיסקי בפייסבוק,עד כמה אפשר ללכת אחורה בשביל לקרא פוסטים נחמדים ומעניינים? עד גבול מסויים...

אז ריכזתי לכם פוסטים של אינפורמציה חשובה,מחשבות שלי,דברים שקרו לי או פוסטים עם תמונות יפות או כל דבר שנראה לי שווה:-)

 

8.12.12

הכנת עוגה מעוצבת היא לא הברקה של הרגע.היא דורשת מחשבה,תכנון מראש,התאמת צבעים ומחשבה רבה על המסר שאנחנו רוצים להעביר דרכה..

לכן,כשנתבקשתי על ידי לקוחה לעוגה רומנטית,עלו מיד בראשי צבעי הורוד העתיק והירוק העמוק,תחרה עדינה וקישוט אצילי וקטן.

תקדישו זמן לתכנון העוגה-זהו חלק חשוב לא פחות מהביצוע

צילום- maya daphna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.12.12

אני מאד מאד אוהבת לעבוד עם ילדים...עולם ומלואו מתגלה בשעה וחצי של פעילות איתם..

כל אחד מביא את העולם הפנימי העשיר שלו והכל בישיבה סביב שולחן ובעבודה עם בצק סוכר...

מדהים אותי לראות בכל פעם מחדש עד כמה היכולות שלהם גבוהות מבחינה מוטורית ועד כמה הדמיון שלהם עשיר ובלתי מוגבל.ו

לגבי התמונה...הילדה המקסימה,ירוקת העיניים, השתתפה אצלי בהפעלה של עיצוב קאפקייקס בבצק סוכר לילדים...

הכנו את היער הקסום...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.12.12

עוגת קומות היא לא עניין של מה בכך...מדובר בקונסטרוקציה מורכבת ולא מעט תמיכות..

כשלמדתי את התחום בארצות הברית,הקדישו לנושא הקומות קורסים שלמים,המתמקדים אך ורק בבניה עצמה..

לכן בכל פעם שמישהי מספרת לי שהכינה שתי עוגות,כיסתה בבצק סוכר ופשוט הניחה אחת על השניה,

צמרמורת קלה עוברת בי ואני תמיד שואלת בחשש אם כל הסיפור של העוגה המעוצבת שלה עבר את הארוע בשלום..

אני מציעה לכל מי שמעונינת בעוגת קומות,ללמוד את הנושא היטב.

יש כמה כללים בסיסיים שחייבים לדעת ואחרי זה-השמיים הם הגבול..לדוגמא-עוגת ה" בואי נלך לעשות שופינג בפריז"-עוגת 4 קומות

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.12.12

חייבת לשתף אתכן :

אני מעבירה סדנאות בימי הולדת לילדות ולנערות בגילאים שונים... מדהים לראות עד כמה הפחד ששולט בנו המבוגרים ולא קיים אצל ילדים,מוציא מהילדות יצירות מופלאות במעט מאמץ... נכון שאצל בנות ה 14-15 יש הרבה ״כזה כאילו״ ו ״איזה פטתית״, רכילויות על מורות, בנים ועל בנות שלא נמצאות בסדנא, אבל בין כל הדיבורים והצחוקים, הן עובדות והנה התוצאה לפניכם :-))יחי גיל ההתבגרות!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31.12.12

לכל הבנות המהמממממות שהכרתי השנה!!!

אני חייבת להודות שהרגע הזה שבו השעה הופכת ל 00:00 והשנה משתנה מ 2012 ל 2013 תמיד מעוררת מחשבות... זאת ההזדמנות שלי להגיד תודה ולהגיד עד כמה התרגשתי השנה מהאהבה והחיבוק הענק שקיבלתי מכן, הפירגון מכל הלב והנתינה חסרת הגבולות שהענקתן לי כל יום ,כל הזמן..ריגשתן אותי מאד וברור לי שהשנה החדשה היא רק המשך טבעי וברור של הקשר המדהים שנוצר...אני מאחלת לכולכן שתכינו המון המון עוגות לארועים משמחים ושתהיה לכן שנה נפלאה , מאושרת ובריאה!!

 

4.1.13

דמות על עוגה...

מיקי מאוס,קיטי,אנגרי בירדס,שילגיה או דורה? כל דמות לפי השיגעון של הילד...

למי שיש 3 ילדים,צריך לעמוד ב 3 דרישות שונות,3 פעמים בשנה,כל אחד לפי האהבה לדמות של אותה שנה או אותה שניה... :-))ל

בנית דמות עקרונות דומים. חובה להתייחס לצבעים,לפרופורציות ולתמיכות. יש להצטייד בכלי פיסול שעוזרים לעצב את הדמות בצורה מדויקת יותר....

אין ספק שמדובר בעבודה שדורשת סבלנות ואורך רוח (דרך אגב,מצויין לבעלי הפרעות קשב וריכוז..:-))

ולגבי עוגת הכבשה ניקי.... דורי התקשרה אלי אתמול בשעה 8 בבוקר ,עם בקשה שהציגה בפני בזהירות רבה- עוגה מעוצבת עם עדיפות לדמות של הכבשה ניקי למסיבת בת מצווה של קרובת משפחה ל...אותו היום ב 6 בערב!!! מה?? איך?? ובכן..לא ממש יכולתי לעמוד בקסמיה ונרתמתי למשימה ..התוצאה לפניכם-מזל טוב לעמית מהרצליה!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.1.13

הלו קיטי :-))

עוד לילה בלי שינה מרובה... אחרי שאפיתי,ניקיתי וסידרתי ,הרשתי לעצמי לעשות משהו שבאף שעה אחרת ביום לא ממש מתאפשרת-הסתכלתי על תמונות...

תמונות תמיד מחזירות אחורה לנוסטלגיה ,נוגעות בנקודות זמן מסוימות ומחדדות ארוע עד לרמת זיכרון מוחשית כמעט...אז כשדיפדפתי בתמונות של עוגות שהכנתי עבור לקוחות מתקופות שונות,נתקלתי בעוגה הזו של "הלו קיטי" שצולמה במצלמה ביתית באיכות ירודה ביותר,אבל הצליחה לעורר חיוך..זה היה כשחייתי בפלורידה.. פנתה אלי לקוחה שביקשה עוגת "הלו קיטי" לבעלה שאז חגג 40 (לא נעים להגיד,אבל אני מניחה שבקרוב הוא יסגור עשור חדש,מה שממחיש עד כמה הזמן עבר מהר..מהר מידי..).התפלאתי...לבעל? לא התבלבתלת? בטח התכוונת לבת שלך בת ה 5..לא,היא ענתה.לבעלי בן ה 40. מתברר שלמשפחה 3 בנים ושהאבא כל היום צוחק עליהם שיביא להם בובות של הלו קיטי במקום רובוטריקים או מה שאז היה באופנה בהקשר של משחקים לבנים..אז היא החליטה ללהראות לו מה זה לצחוק על הילדים שלהם והכינה עבורו מסיבת הפתעה רבת משתתפים בבית של ה 20 מיליון דולר שלהם בבוקה רטון בפלורידה וכל המסיבה - מהפרט הקטן ביותר(מפיות,צלחות,קשים מעוטרים..) ועד הפרט הגדול ביותר-חולצות עם הדמות,סרטים מוקרנים על מסך ענק וכמובן העוגה המעוצבת שהכנתי עבורה,היו בהשראת הדמות המפורסמת..הגעתי לביתם למסור את העוגה במסיבה עצמה.. גם את הבעל,אחרי שיצא מההלם של ההפתעה,הלבישו מיד בתחפושת של הלו קיטי.את זה לא צילמתי ,אבל הכל מתועד בזכרון:-))אז הנה לפניכם,עוגת הלו קיטי לא שגרתית בהחלט!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.1.13

איזה גשם!!! הסערה הזו מחזירה אותי שנה או שנתיים אחורה..

כמה ימים של סופה ממש רצינית ומיד אחריה הלכתי לים,המקום האהוב עלי ....גיליתי כמות אדירה של קונכיות וצדפים מיוחדים במינם שנסחפו לחוף ..

מאחר ואני הייתי בין המשוגעות היחידות שהגיעו לחוף באותם ימים סוערים,יכולתי לאסוף אותם בקלות לפני שכל שאר האנשים יגיעו...ממש פנינים נחו להם על החוף,רק מחכים שיאספו אותם,מהממים ביופיים,מיוחדים במינם..בהשראה של אחד מהמקומות האהובים עלי ביותר,המקום שממזג אותנו עם הטבע ומביא אותנו למקומות הכי אמיתיים עם עצמינו,אני מציגה את עוגת הים שלי..צריך לפתוח את התמונה כדי לרדת לפרטים הקטנים ובדיוק כמו הים,כשמסתכלים פנימה,מגלים עולם ומלואו...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.12.12

צבעים!!

עוגה בצבעוניות מסוימת,תראה אחרת לגמרי אם נשנה את הגוון שלה-צבעים פסטלים ישרו אווירה נעימה ורכה בעוד שצבעים בוהקים יעבירו מסר שונה בתכלית..יש לתכנן מראש את בחירת הצבעים בהם נשתמש לעוגה כחלק בלתי נפרד מתכנון העוגה .באיזה ארוע מדובר ואיזה מסר רוצים להעביר יקבעו את בחירת הצבעים..ישנם מספר סוגים של צבעים אכילים שניתן להשתמש בהם לצורך צביעת עוגות מעוצבות:צבעי ג'ל-לצביעת הבצק עצמו או לציור על גבי העוגהאבקות אכילות-לצביע על גבי העוגה. ישנן אבקות שאיתן ניתן להגיע למראה בוהק של פנינה או זהב וכסף נוצצים או כל צבע אחר שרוצים להגיע איתו לאפקט שציינתי..צבעים לאייר ברש-צבעים מיוחדים לטכניקה של התזה של צבע על העוגה.בתמונה- עוגת 3 קומות שבכולה השתמשתי באבוקות נוצצות בצבעים שונים.. בגבול התחתון ובפפיונים השתמשתי באבקת פנינה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.3.13

אני מתה על פרחים!!חיים,נושמים,צבעוניים וממלאים את החדר בשמחה ואור..אבל אפשר שגם יהיו טעימים:-))אביב הגיע ,פסח בא !!חג שמח לכוווולם!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.3.13

אז השבוע היה באמת שבוע מעניין...

מסדנא איטלקית ל 25!!!!! ילדים בני 13 (למרות החשש הגדול מגודל הקבוצה,היה כיף אמיתי והצלחנו לבשל ארוחה מלאה להורים לכבוד יום המשפחה בשעתיים!!),דרך סדנאות עוגות מעוצבות מקסימות לקבוצות השונות .מלבד הסדנאות במקומות השונים בארץ וקבוצות מקסימות שפגשתי,הוזמנתי לסדנאת עוגות מעוצבות של קבוצה סגורה -למשפחה של אמא ובנותיה,אחיות,חברות מאד טובות ובעצם קבוצה אחת גדולה ומאוחדת..מעבר לזה שהאירוח היה מופלא ובטוח שהעלתי שם לפחות קילו נוסף למשקל(מה שלא ממש מעודד אותי כרגע..),היתה הרגשה נעימה של בית ולא היה חסר הרבה,מאחר והסדנא נמשכה הרבה מעבר לסדנא רגילה והסתיימה ב 1 בלילה, כדי שארגיש מספיק בנח להשאר ולעלות לישון באחד מחדרי הבית:-))).. אז לאורלי המארחת הנהדרת ולליהי הנפלאה שהתקשרה והזמינה אותי-תודה רבה!! היה מקסים:-)) . ועכשיו... מתארגנת לסדנאת קאפקייקס למסיבת רווקות:-))) יהיה מעניין וסקססססי..... מבטיחה עידכונים...:-)))

 

25.3.13

עוגה מעוצבת לפי צורה...י

ש עוגות עגולות ויש עוגות מרובעות או מלבניות ולכל אלה יש תבניות לפי מידות וגדלים שונים.. מה קורה כשרוצים להכין עוגה שאין עבורה תבנית לפי הצורה הרצויה? מעצבים וחותכים אותה בהתאם ... לצורך העניין,העוגה צריכה להיות יציבה יותר מהעוגה הבחושה הסטנדרטית והנימוחה. יש להוסיף יותר ביצים וקמח על מנת לייצב אותה.זה יאפשר לנו לחתוך אותה בקלות . גם עליה יש למרוח קרם חמאה או ממרח מתאים אחר לפני שמניחים את הבצק סוכר...לדוגמא-עוגת בת מצווה שהכנתי לאוהבי הקמפינג

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.3.13

איזה חם!!!!! מה זה השטויות האלה??

ברור שזה בדיוק מה שבצק סוכר אוהב-חם ולחות...בנות , עוד לא פירסמתי את הפוסט ואני כבר מצפה לתגובות שלכן , קופצות באמצע ארוחת ערב, מעיפות הצידה כל דבר שלפניכן, עוזבות את הכל ומתקשרות אלי בהיסטריה:אבל יפעת, זה לא מה שלימדת אותנו!!!! חם ואהבה -כן!!! חם ולחות-לא!!אז ביום עמוס במיוחד ( אני מכריזה באופן רשמי שאפילו היפר כמוני מחוסלת לחלוטין) עם סדנאת דמויות ובתים פתוחים עם עוגות וקאפקייקס מעוצבים שצריך לשנע ממקום למקום, זה היום שבו כל מה שעושים מהבוקר ועד שנשבר החום,זה להתפלל שכל דבר יעמוד יציב במקומו מבלי ששום דבר ישבר או ימס בדרך...בקיצור בנות, הקיץ מתקרב בצעדי ענק וזה הזמן להזכיר לכן שעוגות מעוצבות זקוקות למיזוג בחודשי הקיץ הלוהט שלנו.. במקררים הרגילים יש לחות ולכן אסור לשמור עוגה מעוצבת במקרר!!!אז שלא תגידו שלא אמרתי לכם :-)))

 

26.3.13

TOPPER

ככל שעוגה מעוצבת גבוהה יותר,כך היא מרשימה הרבה יותר ומשיגה את "אפקט הוואוו" המבוקש..לכן, אני תמיד דואגת להניח "משהו"(כמובן אכיל) למעלה.

בתמונה-עוגת 4 קומות שלי עליה ציירתי "free hand" עם צבעי ג'ל ,אבקות ודפי זהב 23k אכילים .

כ topper, החלטתי להכין גביע אותו צבעתי באותם צבעים של העוגה כדי להתחבר כמובן למראה הכללי ..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.3.13

עד כמה סקסי יכול התחום של עוגות מעוצבות להיות ??? מאד סקסי!!!!!

במסיבת רווקות אחת וקצת אלכוהול , הכינו הכלה לעתיד וחברותיה, את הקאפקייקס המעוצבים שלהן בסדנא שמחה במיוחד... כן ,כן..כל אחת דאגה להראות בדיוק מה היא יודעת וכל זה על עוגה אישית קטנה ...בהדרכה שלי-שלב אחרי שלב, כל אחת מהבנות היתה צריכה לדאוג למיטה ועליה גבר ואישה שוכבים זה לצד זו במצב הרצוי לפי הדמיון הפורה שלהן...אחרי שכל אחת הראתה לי בדיוק באיזה "מימדים" מדובר ,וקיבלה את אישורי בעניין:-)), דאגנו לכסות את הזוגות בשמיכה קלה ( כמובן מבצק סוכר) שניתן להורידה מידי פעם כדי לצפות שוב בפאר היצירה של כל אחת..היה כיף!!!! אז מי אמר סקסי ולא קיבל?בתמונה- הזוגות לפני או אחרי?? מישהי אחת הסגירה את התשובה כי שכחה לכסות את הזוג הצעיר...:-)))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.5.13

מה קורה כשחברת השקעות גדולה אחת מתמזגת עם חברה אחרת מאותו תחום?כל עובדי החברה מקבלים קאפקייקס עם המסר-״התחלה מתוקה״..250 קאפקייקס!!!בשבוע אחד אינטנסיבי של עבודה יחד עם סדנאות ועוגות מוזמנות, הכנתי את כל הקאפקייקס המוזמנים ליום המיזוג:250 גבעולים, 500 עלים, 1000 פרחיםיצרו יחד תחושה של פריחה של אביב ...לרגע הרגשתי כמו פועלת יצור שהגיעה היישר מסין -פס יצור -שורות שורות עם בקרת איכות לאורך כל התהליך והקפדה על אחידות המראה לכולם למרות שאף מכונה לא היתה מעורבת בתהליך שהרי הכל עבודת יד אישית של עבדתיכן הנאמנה:-)) התוצאות היו שוות את המאמץ:-)) בהצלחה לחברת הלמן אלדובי והדס אר

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.5.13

לחשוב מחוץ לקופסא!!

כל תוספת שיוצאת מחוץ לעוגה,בין אם זה טופר,דמות,או כל דבר תלת מימד שיוצא כלפי חוץ,משדרגת וגורמת לעוגה להיות מיוחדת יותר.זה מזכיר לי את ספרי הילדים.תמיד תראו אותם מתלהבים הרבה יותר מספרי ה "pop up", אלו שיוצאים מהם גזרי נייר שיוצרים סיפור ויזואלי הרבה יותר חזק מאיור רגיל בספר..לכן בעוגה הבאה שלכם,תחשבו מחוץ לקופסא מה אפשר להוסיף מחוץ לעוגה:-)))מזל טוב לאיה בת ה 6 שאוהבת לבבות וכוכבים.. מזל טוב למאיה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.5.13

מישהו אמר לי שהוא אוהב לקרוא את הפוסטים שלי...

אני חייבת לאמר שזה מאד החמיא לי אבל באותה מידה הפתיע אותי מאד...למה? כי בתחום שלי ,כל היום סובבות אותי נשים.רק נשים. והאמת שזה פשוט נפלא:-)))אבל לא הרפתי ושאלתי את עצמי,למה באמת כמעט 100% מהאנשים שמתענינים בתחום הזה,הן נשים?והתשובה לצערי היא הרבה פחות רומנטית מהמתבקש.הנשים -שדואגות לקניות לבית,לרופאים ,לחוגים,לכביסות,לקניית הבגדים,לניקיונות,לבישולים ובעצם לכל הניהול התקין של בני המשפחה,לוקחות על עצמן גם את עיצוב העוגה לבעל ולילדים(במקרה שהן באות לסדנא) או לקנייתה(במידה ואין עניין להכין לבד)..עוגה מעוצבת הפכה להיות חלק ממטלות הבית !! ומה קורה אחרי שאת מכינה עוגה מעוצבת בעצמך לילדים או לבעל ומעלה את התמונה לפייסבוק? כל החברות שמתעלפות מהיצירה,מזמינות אצלך גם אחת כזו ליום ההולדת שנה של הקטנטן שלה,מה שמצריך אוטומטית עוד שעות שלא קיימות ביממה.אז בנות יקרות,סופר וומן היא לא המצאה ולא דמות מסרט משנות השמונים.היא קיימת בכל אחת ואחת מאיתנו וככל שאנחנו עמלות יותר ,כך אנחנו מתחזקות יותר.לכן,למה באמת שלא נוסיף על עצמינו עוד מטלה אחת קטנה?...הרי קטן עלינו...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.5.13

אם הקשר שלכם עם הבוס הוא כזה שביום ההולדת שלו אתם מזמינים בשבילו קאפקייקס מעוצבים, אז מצבכם מצוין:-))אז מה נאחל למי שאנחנו אוהבים?על כל קאפקייק הכנתי מילת ברכה שונה: happiness giving,love,health,loyalty family,luck,growth,prosperityאיחולים שכאלה,נשמח לקבל בכל ימות השנה:-))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.5.13

הבן שלי עידו, חגג היום יום הולדת 10!!

הוא רוצה להיות די ג׳י .כששאלתי אותו מה הוא רוצה ליום ההולדת שלו הוא אמר בצורה הכי ברורה ולא משתמעת לשתי פנים שהוא רוצה מערכת די ג׳י. אחרי מספר בירורים, הבנתי שמערכת בסיסית, מתחילה מ 3000 ש״ח ...הגיע יום ההולדת של הגברבר הצעיר.. קמתי מוקדם ולאחר קנית בלונים בפיצוציה ליד הבית,ניצלתי את שעות השינה של המתבגר והכנתי בשקט בשקט עוגה בצורת מערכת די ג׳י בתקווה שבמשך הזמן תתחיל להפיק צלילים ומיקסים ממש כמו במועדונים..כשקם וראה את העוגה, הצגתי לו את המערכת החדשה שלו.לרגע הצלחתי לעבוד עליו:-)) נראה לכם שהוא הסתפק בעוגת בצק הסוכר שלי? ברור שלא!! אני עדיין חייבת לו מערכת אמיתית.. מזל טוב מהמם שלי!! עד 120!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.5.13

הרי את מקודשת לי בעוגה זו:-))

חתונה בקיסריה-הגעתי באמצע הארוע להרכיב עוגת חמש קומות שהבאתי בחלקים להרכבה במקום .האורחים אכלו ,שתו,רקדו ו... אז הגיעה לאמצע רחבת הריקודים -העוגה.. הכל נשמע נורמלי,אבל אני שואלת אתכן-זה נראה לכן הגיוני להרים שולחן עם עוגת חמש קומות ולהסתובב איתה ברחבי האולם עד שתגיע ליעדה במרכז רחבת הריקודים? אולי זה נשמע לכן סבבה לגמרי בעודכן יושבות בנחת בספה שבבית וקוראות את הפוסט,אבל אני כמעט מתעלפת במצבים כאלה.. 4 מלצרים עזרו לי בהבאתה של העוגה לרחבה וכפי שאתן רואות,היא הגיע ליעדה בשלום. אפשר לנשום לרווחה.מזל טוב לינונה ועידו!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.5.13

כוחה של אות!!

לפני כחודש התקשרה אלי נירית והזמינה אותי לסדנא סגורה של חברות אצלה במושב ב 9 בבוקר. לקחתי פרטי הגעה ורשמתי את הפרטים. ביום רביעי הייתי אמורה לנסוע. קמתי מוקדם כי ידעתי שלפני שעה נסיעה . בעלי שאל אותי לאן אני נוסעת ואמרתי לו :למושב תקוע. הוא נשאר פעור פה. את רצינית?? זה בשטחים! אמרתי לו שנאמר לי על ידי המארחת שהמושב נמצא ליד מודיעין ולא נאמרה מילה על השטחים, אבל שאני נוסעת בעל מקרה כי יש 6 בנות שמחכות הבוקר לסדנא.התפתח ויכוח. הוא לא רצה שאסע בשום אופן ואני לא התכוונתי לבטל את הסדנא מהרגע להרגע. אהובי "waze" גם הפתיע אותי כשהזנתי את הפרטים והראה לי שמדובר בכמעט שעתיים של נסיעה ולא כפי שצפיתי...כולם היו נגדי...לאחר שבדקתי את העניין קצת יותר לעומק, התברר לי שמדובר במושב בקוע.. ה ״ב״ התחלפה לה ב ״ת״ וכך נוצרה סערה לא קטנה בכוס מים. לא היה חסר הרבה שאסע למקום הלא נכון ..הגעתי לסדנא בזמן והיה נפלא.. תראו בעצמכן מה הבנות עשו:-)) את השם של מושב בקוע /תקוע לא אשכח כל כך מהר .. עכשיו גם אתן יודעות:-))

 

31.5.13

הנסיכה האבודה

באישון הלילה, הנסיכה ברחה מהארמון.היא חיפשה ארמון אחר לחיות בו ,אך לא מצאה דבר מאחר והיה מאד מאד חשוך. היא ידעה שיש עוד ארמונות בעולם והחליטה לצאת למסע חיפושים ולמצוא לעצמה את הארמון המושלם עבורה.המלך המבוהל שלח את חייליו המובחרים ביותר ואחרי חיפושים נרחבים ברחבי הממלכה ומחוצה לה,ממש כשהחלה הזריחה,נמצאה הנסיכה והוחזרה לביתה . למה ברחת? שאל אותה המלך? הרי בסדר לך כאן, לא? כן, אמרה הנסיכה , אבל בסדר זה לא מספיק בחיים. זה חייב להיות מושלם..המלך נאלץ להסביר לנסיכה הצעירה שאין שלמות בחיים ושבכל דבר שעושים מוותרים על משהו אחר ומתפשרים. מי אמר שלנסיכות יש חיים קלים?... אמא של מאי החליטה שעבור הנסיכה שלה הכל צריך להיות מושלם ולא יעשו שום ויתורים ופשרות.. אז הכנתי לה עוגת ארמון עם נסיכה חולמנית והרבה נצנצים , פרחים ולבבות. מה נשאר לאחל למאי? שתמצאי את הארמון המושלם שלך ובינתיים.. את זה שקיבלת ליום הולדת 6 , פשוט תאכלי :-))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.6.13

88!!

נתבקשתי להכין עוגה לאישה בת 88.מעבר לזה שמספר 8 הוא מספר מזל:-) ,להגיע לגיל כזה ולהשאר בחיים ועוד לחייך ,זהו הישג מעורר יראת כבוד והערכה רבה.הקונוטציות שמתחברות לגיל כזה הן של משהו נוסטלגי ועדין.. משהו של פעם..ישר עולה לי בראש פרחים , תחרה וצבעים רכים ופסטליים..העוגה עצמה מכוסה בבצק בצבע שמנת עם הטבעה של תחרה ומסביב לעוגה תחרה נוספת שמוסיפה תחושה עדינה ורומנטית.הוורדים בשיא פריחתם,מסמלים את החיים ויופי:-))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.6.13

הלייק ה 1000!!!!

לכבוד הלייק ה 1000, החלטתי שמגיע לי להכין לעצמי עוגה..קטנה , אבל עם הרבה משמעות:-))תודה רבה לכל האנשים שעשו לייק, לכל הבנות שקוראות את הפוסטים באדיקות ומפרגנות תמיד ובכלל על האהבה הגדולה שאתן עוטפות אותי כל הזמן..פרטים על ההגרלה של הלייק ה 1000 תנתן בהמשך היום!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.6.13

טקס חיתוך העוגה

את עוגת החתונה הזו אהבתי לעצב במיוחד , בעיקר בגלל הניגוד שיש בה: עדינות ואלגנטיות מחד ועוצמה פראית ונוכחות מרשימה מאידך- ממש כמו הזוג המדהים שהתחתן בקיסריה בשבוע שעבר ודאג שיביאו את העוגה למרכז רחבת הריקודים...תראו כמה הם חמודים ומקסימים יחד...לפניכם ,טקס חיתוך העוגה (תקשיבו גם לשיר המקסים)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.6.13

 waze

מי שקורא בקביעות את הפוסטים שלי, יודע עד כמה אני מוקירה,אוהבת , מעריכה ובקיצור-מטורפת על waze . בזכותו אני יכולה להגיע ולקיים סדנאות בכל מקום הארץ, מגיעה בזמן ,יודעת כמה זמן מראש עלי לצאת לדרך.. בזכותו אני יודעת אם לפני שוטר, רכב מסוכן בצד הדרך או מכמונת תנועה. הוא יקח אותי בדרכים חלופיות כשיש תאונה בכביש שהייתי אמורה לנסוע בו ויחסוך לי זמן יקר...השבוע waze הישראלית נמכרה לgoogle ב 1.3 מיליארד דולר!!!! גאווה ישראלית במלא מובן המילה. עם רעיון גאוני, חברת waze הגיעה לפיסגה והוכיחה שעם חזון ,עבודה קשה והרבה הרבה אמונה, אפשר לשנות סדרי עולם...המעט שיכולתי לעשות עבורם,בתמורה לתרומה הענקית שהם תורמים לי בכל פעם שאני יוצאת מהבית, היא עוגת waze שתוסיף עוד קצת מתיקות להצלחה הענקית שלהם.. מזל טוב!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.7.13

מצא את ההבדלים-חידון נושא פרסים!!

מישהו אמר לי שאני ב״ג׳ננה״ על העוגות המעוצבות... לא כל כך הבנתי על מה הוא מדבר ומה אני עושה שמצדיק תואר מכובד שכזה...אבל הלילה היא הגיעה!!!הג׳ננה!! היא הצליחה לחדור דרך החריץ הקטן שבין הדלת לרצפה ומבלי לשים לב ,נשמתי אותה פנימה. אז בואו תראו מה קרה לי באמצע הלילה: לקחתי 2 עוגות ועיצבתי אותן בדיוק אותו דבר. בכל זאת ישנם הבדלים בין עוגה לעוגה. כדי להפיג את השעמום שמביא איתו החום הגדול של יולי אוגוסט( כי מה כבר אפשר לעשות חוץ מלרבוץ על הספה מול בטלביזיה עם מזגן מכוון ל 18 מעלות?), החלטתי להכין לכן חידון! ולא סתם חידון, אלא חידון נושא פרסים:לקחתי 2 עוגות (שתיהן באותו גודל)ועיצבתי אותן בדיוק אותו דבר.בכל זאת ישנם הבדלים בין עוגה לעוגה.אז הנה החוקים:1.יש למצוא לפחות 4 הבדלים בין עוגה לעוגה.(אפשר יותר-יש 6 הבדלים לפחות) 2.יש לשלח אלי בהודעה פרטית( ורק בפרטי- לא לענות כאן בפוסט!!) את 4 ההבדלים.3.מי שיענה נכון, וישתף את הפוסט,יכנס להגרלה ויוכל לזכות בעוגה מעוצבת (15 סמ)עם סרט מתנה או בסדנאת קאפקייקס.אז קדימה!! תצטרפו לג׳אננה שלי של העוגות המעוצבות:-))מחכה לתשובות שלכם! אפרסם את שם הזוכה בעוד שבוע מהיום כולל את התשובות של החידון:-)) בהצלחה!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.7.13

דרך המלך

כשמבקשים ממני עוגה ונותנים לי חופש פעולה מלא,זה מיד מכניס בי אנרגיות מטורפות והראש מתחיל לעבוד שעות נוספות... היכולת להכניס את כולך למשימה ולתת לדמיון לעוף, זה החלק האהוב עלי ביותר ובעיני הוא זה המייחד אותך מאחרים ומשאיר חותם אישי.הקו שהנחה אותי בעוגה הזו: עוגה לגבר בן 60. העוגה צריכה להיות אלגנטית וגברית..השתמשתי בגווני החום והזהב עם הפלייר דה לי האלגנטי. מה דעתכן? מספיק גברית ואלגנטית ?הבן של בעל השמחה, שהזמין את העוגה כהפתעה לאביו אמר שהעוגה מלכותית, כיאה לאביו המלך:-))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.6.13

עוגת הקיץ

הקיץ פה באופן הכי רשמי ומורגש שיש.. נתבקשתי להכין עוגת קיץ לכבוד בת המצווה של התאומות המקסימות -שי וגל.נושא הארוע -קיץ! הבנות אוהבות , ובצדק , את הקיץ!לצורך העניין עלו בראשי אפשרויות רבות , אבל הבולטת שביניהן היתה הים מאחר וזה הבית השני שלי.הלכתי לי לים , לחוף האהוב עלי ,ביום שבת לקבל מעט השראה-ראיתי דברים מעניינים..-אבטיחים, משחק מטקות מסורתי, מגבות חוף, חטובים רצים על החוף, חטובות עם ביקיני קטנטן,כדורים,בגדי ים,קרטיבים, ארטיקים, דליים קטנים והרבה חול וים...רק סרג׳יו קונסטנזה היה חסר שם להשלמת התמונה.אז זה מה שיצא- עוגת הקיץ הרשמית של ישראל-2013!!!!טוב, מודה שזה היה עכשיו קצת דרמטי מידי... אנסה שוב...עוגת הקיץ-פתיחת העונה!זה נשמע קצת יותר down to earthבכל אופן, שתי הבנות חגגו בת מצווש שווה ביותר במועדון מהמם בהרצליה פיתוח והעוגה קיבלה מקום של כבוד!שמעתי שחוסלה עד הפירור האחרון... רק הדמויות הצפות בגלגלי ההצלה ניצלו ותוכלו לראות אותן בחוף הים הקרוב לביתיכן..בהמשך אראה תמונות מפורטות יותר מאחר וזו עוגה של "הפרטים הקטנים"שיהיה לנו קיץ קריר, שמח וקליל וכמובן מזל טוב ענק! לשי וגל:-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.6.13

תחרות הפודלים

יום אחד קיבלתי מייל עם בקשה לעוגה.התכתבה איתי בחורה מקסימה מארצות הברית.. זה בפירוש החמיא לי שחציתי גבולות ויבשות וששמי הגיע עד לניו יורק...היא אמרה שקיבלה המלצות והיא מבקשת מתנה עוגה ליום ההולדת של אמה בת ה 67.מה על העוגה? כלב פודל שחור גדול , כזה שנראה כמו בתחרויות ועוגה לא מהמתוקות עם הוורוד והפפיון אלא משהו עם הצבעים של ירוק וחום...לתומי חשבתי שלאישה כלב פודל אותו היא אוהבת מאד ולכן הבקשה נראתה רגילה... ואז התבררה האמת הדרמטית: מדובר במגדלת פודלים, שופטת בתחרויות שבבעלותה 5 פודלים ענקיים!!,שמכירה כל ניואנס וכל שערה בגופו של הכלב. הבנתי שפה אי אפשר להכין עוגת פודל רגילה למשהו שמזכיר או דומה לפודל.. פה , גם הכלב שאני אכין, יעמוד למבחן.. החרדה חילחלה לגופי ומיד התחלתי לחשוב מה עלי לעשות... כיצד אדייק עד רמת העפעף בעיין של הכלב? אולי כדאי לאמץ את אחד הכלבים של המגדלת לכמה ימים כדי לקבל את המקור ליום יומיים עם כל המחויבויות של לקחת כלב שכזה הביתה... חשבתי כבר להכין את הילדים לקראת בואו כלב הביתה ל 48 שעות עם חלוקה ברורה של מי יוצא עם הכלב לסיבוב בחוץ ומתי, לדבר עם חנות החיות המקומית ולברר איזה אוכל משובח ניתן לרכוש עבורו ואיזה צבע וגוון של שטיח אדום יש לפרוס כשהוא מגיע... אחרי שמסרתי את העוגה, נשמתי לרווחה.. התברר שהכלב דומה למקור... קיבלתי אישור מהשופטת!! הכלב שלי זכה בתחרות!!:-))) יייייישששששש!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.7.13

סוף תקופה..

עברו 6 שנים! לא יאומן.. רק אתמול הילדה שלי ,גאיה,התחילה כיתה א׳ ולפני שהצלחתי להבין מאיפה זה בא, היא כבר בדרך לחטיבה.כדי להפתיע ולרגש קצת יותר את הכיתה המופלאה אליה השתייכה , הכנתי להם עוגה בגובה חצי מטר עם תמונה כיתתית וכיתוב:כיתה ו1 שולטת!!!הבאתי את העוגה לכיתה דקות ספורות לפני שיצאו משער בית הספר בפעם האחרונה ...בהצלחה לכולם בדרך החדשה ונתראה בחטיבה!בתמונה :ילדים מהכיתה עם העוגה .גאיה מצד שמאל

 

 

23.8.13

· !!!What was was,was was

יש לי היום יום הולדת!!!כן,זה התאריך שלי-23.8 :-))))לא סתם מאחלים לחוגגים ״מזל טוב״.. כי מעל הכל, צריך בעיקר מזל בחיים-בכל תחום ...כמובן שזכיה קטנה בלוטו, לא תזיק:-)הפרסומת ההורסת! של הלוטו, של what was was,was was , לא יכולה לקלוע יותר למסר מדהים לחיים-מה שהיה היה! יש להנות מהרגע ולהסתכל קדימה:-))סופשבוע מקסים לכולם!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.8.13

יש להם גלנץ!!!

לא תאמינו מה קרה!! בהמשך לפוסט עם עוגת הלוטו שפירסמתי, היצורים החמודים של הלוטו החליטו לעשות לי הפתעה ופשוט הגיעו אלי הביתה! הם קפצו על הספות, אכלו מאכלים, רקדו על התקרה,צעקו בקולי קולות ובקיצור, עשו לי בלאגן שלם בבית.. ולמרות זאת,אני חייבת להודות שהם אפילו יותר מקסימים במציאות מאשר בפרסומות בטלביזיה :-)))))))

 

7.9.13

י רוצה לשחק ב candy crush?אז זהו, שלירון מאד אוהבת לשחק במשחק,אבל חבר שלה- ליעד ,פשוט לא יכול לסבול את העניין.. מה הזמינה ממני לירון ליום ההולדת של החבר? עוגת candy crush כמובן!:-)))

 

11.9.13

תנו נשיקה לטבח!!!!

החגים כאן וכולנו מנסים לנשום בין ארוחה לארוחה.. הגיע הזמן לתת כבוד למי שמניע את גלגלי החג והופך אותו לטעים יותר,משביע יותר ומשמין הרבה יותר:-)בכל משפחה יש אחד כזה: טבח מוביל-זה שמתכנן את המנות לכל ארוחה, מסתובב ברחבי העיר במשך שעות וקונה את חומרי הגלם מחנויות מתמחות שונות ,מכין את המצרכים לקראת הבישול והאפיה ואז ,ברגעי ההשראה והקסם האישיים שלו,מכין תבשילים ומאפים שמיוחדים אך ורק לו ומגיש אותם לשולחן באהבה גדולה.מי הטבח שלכם? תספרו לי! ובפעם הבאה שתראו אותו אל תשכחו לתת לו נשיקה,בדיוק כמו שכתוב על הקישוט סוכר שלפניכם. בתאבון!

 

30.9.13

מטאטא וסיפורים אחרים- ליאוניד פקרובסקי

מה הקשר בין שומר בחניון של חברה גדולה לסופר דגול וכישרוני בטירוף?מה הקשר בין גורל וצדק?שאלות שבינן לבין עוגות מעוצבות אין קשר כלל וכלל ובכל זאת קשרתי בין השניים כדי שאוכל להביע את התדהמה שאחזה בי כשראיתי את הכתבה בחדשות ערוץ 2 באחד מימי שישי בערב ומה שבא אחריה.דובר על שומר רוסי, שיושב בבודקה של חניון ברחוב לה גארדיה 1 בתל אביב ואחראי על הכנסת רכבים לחניון של בנין משרדים גדול. שם יושב השומר הרוסי וכותב.הוא כותב ספרים.עוד סופר על התפקידים השונים שעסק בהם מאז הגיע לארץ ועל איך הגיעו כתביו לעיתון הארץ ופורסמו על ידי עורך מדור הספרות והתרבות של העיתון ועד למדפי החנויות.לא הפסקתי לחשוב על הכתבה... לאחר מספר ימים,ברגע שמצאתי זמן ,התייצבתי בסטימצקי. היה לי ברור שאצטרך להמתין ברשימת ממתינים שהזמינו את הספר,כי בוודאי אזל מהמלאי עקב הביקוש הרב שנוצר כתוצאה מהכתבה. כעסתי על עצמי שלא באתי קודם. כשהגעתי, חיכתה לי תדהמה נוספת. לא רק שהספר לא היה על שום מדף מכובד שנראה בולט בשטח(שלא לדבר על חלון הראווה), אלא שגם המוכרים לא שמעו על קיומו מעולם.שאלתי את עצמי ואותם -איך זה יתכן?נכון שלא מדובר בספר על פרשיית סקס עסיסית ולא על מועל כספים מתוחכם,שהפעיל רשת רחבה בין מדינות עד שנתפס, אבל בכל זאת-יום שישי,חדשות ערוץ 2...ניסיתי להקל על סטימצקי ועל ההגיון הבריא שלי-אולי כבר היה ברשימת רב מכר בעבר והופיע במקום של כבוד בחנויות? אולי הגעתי כבר אחרי שכולם קראו אותו?בכל אופן,הוא לא היה במלאי ולכן נאלצתי להזמין את הספר ולחכות בסבלנות. אחרי יומיים,שלשה התקשרו והודיעו לי שהספר הגיע. חיכיתי לספר מאד. בעצמי עסקתי בכתיבה אישית בתקופה מסוימת בחיי ואני יודעת איזה תעצומות נפשיות נדרשות כדי לכתוב וכמה כישרון,אהבה לשפה ואהבה לכתיבה נדרשת לכתיבה עצמה ,כל שכן לכתיבת ספר שירתק את הקורא מתחילתו ועד סופו ושיהיו בו תכנים שמובאים מעולמו הפנימי של הסופר והמייחדים ומבדלים אותו מכל סופר אחר בעולם.רצתי לסטימצקי וקניתי את הספר. מה אומר לכם-גאונות לשמה. איזו כתיבה מדהימה, כמה ידע,איזה עושר תרבותי וכמה רגישות,תבונה וחוכמת חיים יש בכתיבה המהממת של השומר הרוסי...מכל הסיפור הזה למדתי עד כמה הנסתר רב מהגלוי ועד כמה אותן עבודות שמבצעים אותם אנשים ושנחשבות בעיני הציבור הישראלי כ״בזויות״, לא מייצגות את הפוטנציאל העצום שחבוי בתוכם.אז לכו לקרא ותשתפו הלאה,כי בעולם בו המרוויחים הגדולים הם מפתחי תוכנות המחשב בני ה 20,חברות ההיטק וטייקוני נדל״ן ,מגיע גם לקולם של האנשים השקופים להשמע...

 

5.10.13

העוגה הראשונה שלי...

מזג האוויר הסגרירי היום, מיד חיבר אותי לשני דברים: נוסטלגיה ותבשילים על הכיריים :-))אז הצצתי קצת בתמונות של פעם ונתקלתי בעוגה המעוצבת הראשונה שעיצבתי עוד מהתקופה בה חייתי ולמדתי את התחום בארצות הברית.מתנצלת מראש על איכות הצילום ( בכל זאת מדובר על לפני כ 10 שנים...)ולמרות שיש בה מלא פגמים, החלטתי לפרסם ולהציג לכם אותה as is .וכן, גם תבשיל היה היום בסיר...

 

31.10.13

וואווו...כמה זמן לא כתבתי פה..

כמעט 3 שבועות...אני חייבת התנצלות כנה לפייסבוק שזנחתי אותו ככה ל 21 יום..זה ממש לא בסדר! אבל...... יש לי סיבה..סיבה טובה:-)))))יש לי אתר חדש!!!!!! ולמרות שאנחנו הנשים,מסוגלות לעשות 30 דברים בו זמנית,החלטתי להתמקד רק בו..אז, יאללה-להכנס,להתרשם וכמובן לכתוב לי מה דעתכם על האתר זו רק התחלה ויתווספו עם הזמן מתכונים ,טיפים ועוד הרבה דברים טובים...:-))www.cakesbyifat.com

 

18.11.13

פרשיית המפורסמים ומסיבות המין!

אתן חייבות להודות שזו כותרת עסיסית שגורמת לדמיון להפליג רחוק.. כזו פרשיה לא היתה לנו כבר הרבה זמן אם בכלל.. בכל מקרה, זה ש״אסור להזכיר את שמו״ ( מה, אנחנו בהארי פוטר?) והבנות שבכלל לא מבינות למה נכנסו ומה העניין, הצליחו להוציא,לפחות ממני, משהו שמתאר את הסיטואציה ההזויה..אז בהשראת הסנסציה ושיחת היום,קבלו את עוגת המפורסם ומסיבות המין. אני חייבת להדגיש שהעוגה קטינה (אופס, 

סליחה- התכוונתי לקטנה :-))

 

13.12.13

בין סדינים...

אני לא יודעת מה איתכן, אבל ביום חורף גשום וקר כמו היום,מה צריך יותר מזה?

עוגות מעוצבות,יפעת פרי דפנא,עוגות לימי הולדת,עוגות למבוגרים,עוגות מבצק סוכר
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,סדנת קאפקייקס,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,סדנת קאפקייקס
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
עוגות מעוצבות,עוגות מזולפות,עוגות זילוף,יפעת פרי דפנא,סדנת בצק סוכר,סדנת זילוף,
bottom of page